O blogu

Pomysł na „Forever you said” powstał dobrych pięć albo nawet sześć lat temu, kiedy dopiero rozpoczynałam swoja przygodę z pisaniem, skupiając się przede wszystkim na fan fiction, które prowadzę do tej pory. Roboczy tytuł przez bardzo długi czas brzmiał „Opowieści Sierpa Księżyca”, jednak koncepcja zmieniał się z chwilą, w której natrafiłam na przecudowna kompozycję Petera Gundry [KLIK], której zawdzięczam obecną nazwę.
Motyw wampira w opowiadaniach jest powszechny, jednak zawsze miałam słabość do tego gatunku. Ta historia jest dla mnie szczególna, bowiem dojrzewała we mnie przez tak długi okres czasu, że nie wyobrażałam sobie tego, bym mogła jej nie napisać. Początkowo blog miał pojawić się wraz z zakończeniem mojego innego opowiadania, „Cienie Przeszłości”, traf jednak chciał, że zdecydowałam się je rozpocząć dużo szybciej – dokładnie 20 marca 2016 roku. Prolog, pomysł na szablon i wizerunki bohaterów oraz zarys fabuły miałam już od dłuższego czasu, więc teraz z dumą mogę zaprezentować efekty mojej pracy. Jest to dla mnie tym bardziej istotne, bowiem po raz pierwszy zdecydowałam się na opowiadanie autorskie – i to na dodatek takie z którym wiążę bardzo duże nadzieje.
Historia od samego początku zakładała trzy księgi opowiadania. Aktualnie publikowana jest pierwsza z nich – „Powrót”.
Wizerunki głównych postaci należą do: Pheobe Tonkin (Eveline Night), Bena Barnsa (Marco Salvador) oraz Gasparda Ulliel (Castiel Salvadore).

O autorce

Piszę odkąd pamiętam, chociaż nie jestem pewna kiedy i jak się to zaczęło. Nie ma dnia, żebym nie naskrobała przynajmniej kilku linijek, jeśli nie całego rozdziału – również wtedy, gdy czas i wena nie zawsze pozwalają, bym publikowała w takim natężeniu, jak mogłabym tego oczekiwać. Prowadzę kilka historii, w większości fan fiction, i wciąż mam pomysły na nowe. Pomimo zamiłowania do informatyki, zwłaszcza kreowania stron internetowych, to właśnie z pisaniem – moją jedyną prawdziwą miłością i hobby – wiążę swoją przyszłość.
Uwielbiam muzykę, zwłaszcza metal symfoniczny i gothic; to właśnie przy takich kawałkach powstaje znamienita większość moich rozdziałów, chociaż jestem otwarta na wszelakie gatunki muzyczne. Chociaż jestem osobą nieśmiałą i na swój sposób zimną, chętnie nawiązuję nowe znajomości, więc śmiało można do mnie pisać – ja nie gryzę!
W sieci łatwo znaleźć mnie pod pseudonimem Nessa, chociaż naprawdę mam na imię Justyna. Aktualnie moją twórczość można znaleźć tutaj – na blogu autorskim, gdzie znajdują się zarówno informacje na temat aktualnie prowadzonych opowiadań, jak i tych zakończonych czy planowanych na przyszłość.
 Mam również zaszczyt należeć do administracji Katalogu Opowiadań o Wampirach oraz Księgi Baśni, które serdeczne polecam!
Gdyby ktoś chciał się ze mną skontaktować, zapraszam:

GG: 4053520
E-mail: justyna1062@op.pl
Blog autorski: after-we-fall

(c) Template by Nessa
Pheobe Tonkin PNG by HijaDeLaLuna95
textures by RavenOrlov
cytat pochodzi z powieści „Kokaina” Barbary Rosiek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz